Lubossito

Freelancer | Graphic designer | Frontend developer

HTML / CSS / JS

85%

Wordpress

85%

Photoshop

85%

Illustrator

85%

Dávám myšlenkám a nápadům
reálnou podobu

Na začátku každého projektu, ať už jde o leták, plakát, logo, nebo webová stránka, je nápad nebo myšlenka. Ale ne každý je schopný tuto vizi proměnit v realitu. A v tu chvíli přicházím na řadu já, abych vám s vaší vizí pomohl. Odjakživa mě bavilo přemýšlet kreativní hemisférou mozku a v dělat svět v rámci možností krásnějším.
Začalo to kresbami a ilustracemi v programu Adobe Illustrator, které končily převážně v šuplíku. Mnoho z nich dodnes najdete v mém portfoliu na portálu Deviant Art.
Postupně však virtuální šuplík v počítači nahradili reální klienti, kteří oceňují mou kreativitu a smysl pro detail. Chcete mezi ně patřit i vy?

Neváhejte mě kontaktovat

Od neziskovky po státní zakázky

Začátky nebyly lehké, určitě to znáte. Nikdo nebude platit za nejistotu. Protože jsem už během střední školy externě pracoval pro organizaci Greenpeace v Bratislavě, zaměřil jsem se na získávání referencí od neziskových projektů. Tento druh spolupráci mi sice nepřinesl žádný výdělek, ale vnitřně mě obohatil a získal jsem díky němu dost široký rozhled v této sféře.

Asi největší radostí a nejbohatší zkušeností byla spolupráce se spolkem Nekupuj, adoptuj! Viděl jsem reálný dosah toho, k čemu jsem přispěl tvorbou propagačních materiálů (například této pěkné placky) pro útulek s kočkami, které si našly domov. Zažil jsem také svých 5 sekund slávy v České televizi.

Jak čas utíkal a referencí přibývalo, zaměřil jsem se na placené klienty, kteří si mě vybrali. Dnes už je to téměř 200 spokojených spoluprací s klienty, pro které jsem pracoval na nejrůznějších projektech. Jednou z nich byla i práce na logu pro státní zakázku na vytvoření loga politické organizace “Mladé ANO“.

Některé z mých referencí najdete níže pod tlačítky.
Protože myslím, že všechno se počítá.

Neziskovky  První placené projekty  Osobní projekty

MOTIVACE A SEBEROZVOJ MI NEJSOU CIZÍ.
POSOUVÁM HRANICE.

Žádná cesta nemá cíl, protože cílem je cesta samotná. Snažím se tímto pravidle řídit nejen ve svém osobním životě, ale také v grafice a webdesignu. A funguje to! Grafický design mě baví a posouvám se v něm dále. Například za posledních 7 měsíců jsem vytvořil logo pro přibližně 60 firem. A to už je dobrá reference, ne? Ve vnitřní motivaci mi dost pomáhá i záliba v pohybové disciplíně Street workout, kde se cvičí s vahou vlastního těla. Podobně jako v grafice ani zde nejsou žádné limity ani hranice a i to je důvod, proč se jí věnuji už několikátým rokem.

Na podnět mé vnitřní potřeby jsem vytvořil též osobní webový projekt Workout legend, který v sobě spojuje můj koníček i práci.

Osobní projekt workoutlegend.cz

A kde ještě mě můžete vidět??

V průběhu času jsem se posouval přes různé etapy mé pracovní kariéry až jsem se dostal do aktuální fáze, kdy pracuji částečně jako freelancer a částečně jako webový designer v jedné pražské firmě. Níže najdete další odkazy na mé práce, které vznikaly ve volném čase nebo jako neplacené reference.
V sekci portfolia oproti tomu naleznete mé profesionálnější výtvory.

Pokud už jste se dozvěděli, co jste hledali, můžete mě rovnou kontaktovat! Kontaktovat